Командувач Нацгвардії відвідав підрозділи НГУ на запорізькому напрямку - НГУ

Командувач Нацгвардії бригадний генерал Олександр Півненко відвідав підрозділи Національної гвардії, які виконують бойові завдання на запорізькому напрямку. Зокрема бригади оперативного призначення “Спартан” та “Червона калина”.

“Спілкуючись з командуванням бригад, з командирами рот та батальйонів, провели більш детальний аналіз тактики ворога та оперативної обстановки для планування наших подальших дій”, – зазначив командувач у своєму Telegram-каналі.

Значна увага приділяється питанням покращення умов логістики, всебічного забезпечення й фортифікаційному обладнанню позицій, спостережних та опорних пунктів.

Він також зазначив, що протягом тижня ефективно відпрацювали аеророзвідники та артилеристи НГУ, які разом із піхотою подавлювали штурми противника, знищували його танки, іншу бронетехніку та вогневі засоби.

Було виявлено 567 цілей ворога, більшість з яких була знищена або виведена з ладу як нашими підрозділами, так і у взаємодії з іншими складовими Сил оборони. Артилеристи Національної гвардії за тиждень виконали 1400 вогневих завдань.

“Уся ця робота в комплексі, а також самовідданість, мужність, відвага наших військовослужбовців – дає нам змогу протистояти ворогу та не давати йому руйнувати наші міста і втілювати свої плани”, – підсумував Олександр Півненко.

Військовослужбовці Національної гвардії України беруть участь у відсічі збройної агресії на всіх рубежах і напрямках, де ведуться бойові дії.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту