Росіяни валять без перерви, – нацгвардієць про бої в Авдіївці (ВІДЕО) - НГУ

Олег – військовослужбовець львівського підрозділу Національної гвардії. Він родом з Одещини, але вже понад десять років проживає у Львові де займався власною справою. Після початку великої війни чоловік пішов у ТЦК звідки його направили на службу до лав Національної гвардії.

Сьогодні гвардієць з побратимами виконує бойові завдання на Донеччині. На питання де воювати було найскладніше, він відповідає не задумуючись – Авдіївка. Мовляв, там бували ситуації, коли гвардійці думали, що вижити вже не вдасться.        

«Нас було троє. Ми вели бій майже на 360 градусів. Виходили практично з повного оточення. Росіяни валять без перерви. Я не знаю, може, вони десь розмножуються, що їх так багато. Вони закидують все трупами. Бій почався  о пів на шосту ранку і нас кошмарили до пів на шосту вечора. Був мінометний обстріл. Було дуже гаряче. Думали, що не вийдемо з цієї ситуації», – пригадує гвардієць.

В одному з таких боїв гвардійцю вдалося здобути трофейний автомат окупанта. Тепер, за словами, Олега – російський автомат на захисті України.

«Автомат 1992-го року – виготовлений вже в Росії. Він у ненайкращому стані – москалі взагалі зброю не чистять. Ще куля пройшла крізь приклад на виліт», – показує трофейну зброю гвардієць.

Про запеклі бої на авдіївському напрямку й автомат здобутий у бою дивіться у сюжеті:

Група інформації і комунікації Західного ТУ

Перейти до вмісту