Мобільні вогневі групи розчищають наше небо від ворожих безпілотників - НГУ

Ворожі БпЛА залітають вглиб території України і допомагають наводитися російським ракетам, а “Шахеди” несуть смертельну загрозу, в тому числі, для цивільних. Мобільні вогневі групи Національної гвардії роблять усе можливе, щоб небо над Україною було чистим від ворожих “крил” та “очей”. Цей тиждень для гвардійців був насичений на вражені цілі

Про це, в четвер, повідомив заступник директора департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.

“Минулий тиждень був результативним для наших мобільних вогневих груп, які під час повітряних атак ворога знищили 8 повітряних цілей. Серед них один ударний дрон, по два розвідувальних БпЛА “Зала” та “Орлан-10” та ще двоє “Шахедів”, – повідомив він.

Разом із цим, за словами полковника Миколи Уршаловича, на півдні та сході України безпілотна авіація Нацгвардії здійснила 11 бойових вильотів. В ході спостереження було виявлено один ворожий танк, 12 ББМ, чотири САУ, одну РСЗВ, 22 гармати та 13 одиниць ворожої автотехніки. Артилерійські підроздліли Сил оборони нанесли вогневе ураження по виявленим цілям.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту