Артилерія Нацгвардії виконала понад 2000 вогневих завдань за тиждень - НГУ
Без перерв та вихідних гвардійські артилеристи продовжують нищити ворога та його техніку. Гармати НГУ працюють на усій лінії зіткнення: від Харкова до Херсона, забезпечуючи надійну вогневу підтримку підрозділів Сил оборони України.

Про це, в четвер, повідомив заступник директора департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.

“Впродовж минулого тижня артилеристи Національної гвардії безжально нищили ворога та забезпечували вогневу підтримку підрозділів Сил оборони. Так, на низці напрямків гвардійці-артилеристи виконали близько 2100 вогневих завдань, знешкодили 139 осіб противника, з них 63 – назавжди. Також підтверджено знищення: самохідного міномету «Тюльпан», 13 бліндажів, трьох гармат, двох складів БК, двох одиниць ворожого транспорту, двох мінометів та однієї інженерної машини розгородження”, — зазначив він.

Водночас, полковник Микола Уршалович повідомив, що не тільки артилерія НГУ показує гідні результати бойової роботи. Так, гвардійська авіація продовжує вражати ворога. Протягом тижня було виконано понад 40 бойових вильотів. Наші пілоти вцілили по скупченню живої сили, ротному та взводному опорному пункту, контрольно-спостережному пункту, місцях для укриття особового складу противника тощо.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту