Підрозділи оперативного призначення НГУ знищують ворожі БпЛА сотнями - НГУ
Понад півтори сотні ворожих безпілотників знищили нацгвардійці протягом тижня на лінії бойового зіткнення. Полювання за ворожими “очима” в небі не припиняється ані вдень, ані вночі.

Про це, в четвер, повідомив заступник директора департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.

“На минулому тижні підрозділи оперативного призначення Національної гвардії вздовж всієї лінії зіткнення активно нищили окупантів, знижуючи їх бойовий потенціал. Підтверджено знешкодження 272 окупантів, з яких 133 – назавжди. Знищено одну бойову броньовану машину, чотири артилерійських системи, 44 одиниці автотранспорту, які ворог використовував у воєнних цілях, 6 мінометів, 134 БпЛА та 18 FPV-дронів. Окрім цього вражено 19 бліндажів з особовим складом, 20 скупчень особового складу противника, 7 складів з БК та дві одиниці інженерної техніки ворога”, — повідомив він.

Разом із цим, полковник Микола Уршалович зазначив, що розвідниками Національної гвардії виявлено 652 цілі противника, частина яких, у взаємодії з іншими складовими сил безпеки та оборони була знищена або виведена з ладу.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту