Артилерія НГУ знешкодила майже 200 російських окупантів за тиждень - НГУ

Впродовж минулого тижня артилеристи Національної гвардії безжально нищили ворога та забезпечували вогневу підтримку підрозділів Сил оборони. У порівнянні з позаминулим тижнем, кількість підтверджених знешкоджень ворожого особового складу зросла зі 139 до 197 окупантів.

Про це, в четвер, повідомив заступник директора департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.

“Так, на низці напрямків гвардійці-артилеристи виконали близько 2100 вогневих завдань, знешкодили 197 осіб противника, з них 87 – назавжди. Крім того, підтверджено знищення: двох танків, однієї БМП, 10 бліндажів, однієї гармати Д-30, одного складу паливно-мастильних матеріалів, 5 одиниць ворожого автотранспорту, два міномети та одну одиницю спеціальної техніки,” — повідомив він.

Разом з тим, артилеристи без наявних цілей працювати не можуть, а це вже завдання для розвідників. І гвардійська розвідка не підвела — за тиждень розвідниками НГУ виявлено 728 цілей противника. 48 цілей — силами і засобами спостережних постів, 304 — безпілотними авіаційними комплексами, 376 — засобами радіоелектронної розвідки. У взаємодії з іншими складовими Сил оборони частина цілей була знищена або виведена з ладу.

Пресслужба НГУ 

Перейти до вмісту