Мобільні вогневі групи НГУ знищили 4 ворожих “шахеди” над Вінниччиною (ВІДЕО) - НГУ

Мобільні вогневі групи Національної гвардії України є важливим елементом ешелонованої системи протиповітряної оборони нашої країни. Нещодавно, під час однієї з атак російських безпілотних літальних апаратів, бійці вінницького підрозділу НГУ знищили 4 шахеди.

Гвардійці розповідають, що ворог постійно намагається перехитрити наших захисників. Росіяни змінюють маршрути й шукають методи, щоб прорвати нашу систему оборони.

«Нічка у нас почалася весело. Ми виїхали на одну позицію, а вони почали заходити з іншої сторони, тож ми змінили позицію. Тоді одразу почули, як працюють сусідні вогневі групи. Отримали команду відкривати вогонь на знищення», – згадує гвардієць.

«Засвітили його, почали відкривати вогонь на випередження, вели перехресний вогонь. Далі на якийсь час втратили його з поля зору, а за декілька секунд він впав та вибухнув», – додає його побратим. Бійці згадують, тієї ночі емоції зашкалювали.

«Емоції були дуже яскраві. Доза адреналіну була надвисокою. Ми були дуже задоволені результатом», – розповів гвардієць на псевдо Грут.

Гвардійці переконані, що якісних результатів у роботі мобільних вогневих груп вдається досягнути завдяки щоденній підготовці. Військовослужбовці переконані: тренування та постійне вдосконалення навичок допомагають досягнути максимальної злагодженості вогневої групи, і що найголовніше – зберегти життя людей.

«Кожен має розуміти, кожен має володіти інформацією де який азимут, звідки летить, що необхідно робити на позиціях», – говорить нацгвардієць.

Детальніше про роботу мобільної вогневої групи вінницького підрозділу Національної гвардії дивіться в сюжеті:

Група інформації і комунікації Західного ТУ

Перейти до вмісту