Командувач Нацгвардії вручив командирам військових частин бойові прапори - НГУ

За дорученням Міністра внутрішніх справ України, командувач Національної гвардії України бригадний генерал Олександр Півненко вручив бойові прапори командирам військових частин Нацгвардії, підрозділи яких виконують бойові завдання по захисту територіальної цілісності України.

«Сьогодні важливий день для ваших підрозділів. Маю честь вручити вам бойові прапори. Вони є символами вашої сили, відваги та безкомпромісної відданості українському народу. Несіть ці прапори з честю та мужністю», – сказав Олександр Півненко.

Загалом, у цей день, бойові прапори за високий професіоналізм, бойові заслуги, мужність та відвагу особового складу отримали 10 військових частин Національної гвардії України.

Ще з 2014 року особовий склад цих військових частин брав участь у виконанні завдань в АТО та ООС. Під час повномасштабного вторгнення обороняв Київщину, Чернігівську, Сумську, Харківську області, мужньо та героїчно виконував і продовжує виконувати завдання на східних та південних напрямках.

Бойовий прапор є символом честі, доблесті й слави. Вiн закликає кожного вiйськовослужбовця вiддано служити народові України, мужньо, умiло та непоxитно боронити Українську державу.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту