Перший заступник командувача (начальник штабу) відвідав підрозділи НГУ на Південному напрямку - НГУ

Перший заступник командувача (начальник штабу) бригадний генерал Вадим Гладков відвідав підрозділи НГУ на Південному напрямку. В межах поїздки він поспілкувався з командирами підрозділів, заслухав доповіді про оперативну обстановку, ймовірний характер дій противника та обговорив питання щодо потреб підрозділів на цьому напрямку. Окреме питання – комплекс заходів з фортифікаційного обладнання позицій. 

Підрозділи Національної гвардії України у складі Сил оборони продовжують утримувати визначені ділянки оборони.

Не зважаючи на постійні намагання противника покращити своє тактичне положення, проводити штурмові дії – гвардійці не дають йому змоги просуватися, відбивають атаки. А також, окрім піхоти й бронетехніки, знищують його склади з боєкомплектом, інженерну техніку, артилерійські системи й засоби РЕБ. Взаємодія з іншими суміжними підрозділами дає змогу вчасно виявляти й задушувати штурмові дії противника.

«Можу відзначити, що наші військовослужбовці мають високий рівень мотивації, чітко розуміють свої завдання та знають, як не дати ворогу досягати успіху», – зазначив бригадний генерал Вадим Гладков.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту