Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко нагородив працівників комунікаційних підрозділів системи МВС - НГУ

15 травня, з нагоди відзначення 31 річниці з дня створення комунікаційних підрозділів системи МВС у столиці стартував Форум «Комунікація та взаємодія органів системи МВС під час війни».

На заході були присутні комунікаційні команди відомств, що входять до складу Міністерства, а також представники Офісу Президента України, Міністерства оборони України, Служби безпеки України, НАТО, ООН, Ради Європи, КМЄС та інші.

У вітальному слові Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко наголосив, що робота комунікаційних підрозділів МВС під час війни дуже важлива. Попри постійні виклики, мета комунікаційних підрозділів відомства незмінна — висвітлювати інформацію, яка може повпливати на безпеку громадян:

«Кожен центральний орган виконавчої влади має розуміти і кожне Міністерство і відомство, яким чином буде здійснюватися комунікація, на тому чи іншому рівні. І головне, щоб ми несли правдиву інформацію», — заявив Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко.

За зразкове виконання службових обов’язків, вагомий внесок у розвиток військової журналістики, висвітлення інформації в умовах воєнного стану, активну участь у використанні інформаційних технологій для забезпечення протидії агресії з боку російської федерації проти України Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко нагородив працівників підрозділів комунікацій системи МВС відомчими відзнаками та цінними подарунками.

Окрім того, працівники системи МВС отримали нагороди від Міністерства оборони України та Збройних Сил України.

Своєю чергою, заступник Міністра оборони України Андрій Шевченко заявив, що хоче аби всі комунікаційники системи МВС незабаром написали одну з найголовніших статей із заголовком «Україна перемогла!».

Департамент комунікації МВС України

Перейти до вмісту