Міністр внутрішніх справ нагородив нацгвардійців у Харкові - НГУ

Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко вручив нагороди військовослужбовцям Нацгвардії та співробітникам системи МВС під час робочого візиту на Харківщину.

Нацгвардійці, поліцейські та рятувальники отримали державні нагороди, нагородну зброю й відомчі відзнаки за відвагу, стійкість та рішучість при виконанні військового обов’язку в умовах збройної агресії російської федерації.

“Кожен з Вас є тією людиною, яка несе Перемогу нашій країні. Велика подяка за Вашу службу. Дякую кожному з Вас за службу, за роботу, за врятовані життя людей. Попереду великі виклики перед Державою. Але нам потрібно зробити ривок. Нам не вистачає деколи боєприпасів, зброї та людей, але у нас є одна ціль: ми маємо звільнити та відбудувати нашу країну”, – наголосив Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко.

Ігор Клименко також відвідав ряд підрозділів системи МВС у Харківській області, зокрема у зоні бойових дій, обговорив питання оперативного та гуманітарного розмінування територій з командирами частин.

Гвардійці підрозділів Східного оперативно-територіального об’єднання є питомою складовою Сил Оборони України. Вони професійно нищать російських загарбників на східних рубежах й відчайдушно б’ються за волю та суверенітет українських земель.

Відділення інформації та комунікації Східного територіального управління Національної гвардії України

Перейти до вмісту