«Маємо велику честь бути сьогодні поруч з вами!»: відомі українські артисти привітали гвардійців з Днем Конституції України - НГУ

На Київщині за сприяння офіцерів відділу цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру Національної гвардії відбувся концерт за участі відомих українських артистів.

Своє мистецтво та творчу підтримку гвардійцям впродовж декількох годин дарували Народний артист України Юрій Тертичний, Заслужена співачка України Олена Приймак, український співак та автор пісень Саша Пашков, актор театру імені Івана Франка Михайло Кукуюк, танцювальний бойз-бенд «DSIDE BAND» та найчуттєвіший голос України, співачка SOFO. У ролі ведучого виступив актор театру та кіно, телеведучий Андрій Карпов.

«Для військовослужбовців Конституція України – це перш за все забезпечення прав і свобод наших громадян. Тому ми, кожен на своєму фронті маємо відстояти право на життя у вільній і незалежній державі. Дякую усім артистам, які відгукнулись на пропозицію виступу перед нашими воїнами. Вони з честю тримають свій фронт», – сказала перед початком концерту начальник групи забезпечення заходів цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру НГУ підполковник Алла Клачко.

Гострий та дотепний гумор актора Михайла Кукуюка, жива музика від Юрія Тертичного, сучасні українські пісні у виконанні співачки SOFO, що лунали в залі створили неперевершену атмосферу та драйвовий настрій у всіх присутніх на концерті.

«Маємо велику честь бути сьогодні поруч з вами! Кожен з нас захищає свій фронт і хочемо, щоб ви знали – ми з вами на одній хвилі й для нас ви всі герої та наші захисники. Вітаємо зі святом та дякуємо вам за вашу мужність і відвагу», – привітав гвардійців зі святом ведучий концерту Андрій Карпов.

Воїнам артисти бажали лише одного – стійкості духу, витримки, віри в нашу перемогу і повертатись до дому живими. 

Гвардійці подякували артистам за виступ та яскраві емоції, що  супроводжували весь концерт оплесками та побажали творчих успіхів.

Перейти до вмісту