Діти військовослужбовців НГУ проведуть тиждень у таборі на Закарпатті поблизу водоспаду Шипіт. На дітей чекає насичена програма: екскурсії, квести, ігри, конкурси, руханки, танці та багато іншого. Поїздку та реабілітаційний курс забезпечив Благодійний фонд Олександра Пікалова.
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-26_17-56-58-768x1024.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-27_11-13-55-768x1024.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-26_17-57-37-768x1024.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-26_17-57-08-768x1024.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-26_17-57-21-768x1024.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-26_17-57-11-768x1024.jpg)
«На жаль, в умовах війни більшість українських дітей втратили можливість виїхати на море чи за кордон. Але завдяки фонду діти військовослужбовців матимуть все необхідне для комфортного та цікавого відпочинку у затишному та мальовничому містечку на Закарпатті. Наша увага зосереджена перш за все на безпечному відпочинку дітей, а також освітній та соціально-реабілітаційній роботі», – розповів офіцер відділу цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру НГУ Кирило Онищенко.
Завдяки благодійникам та західним партнерам, розплановано різні програми відпочинку для дітей нацгвардійців на весь літній період в Україні та за її межами.
Відділ цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру НГУ