Гвардійці провели «Урок мужності» для дітей у літньому таборі «Хоробре серце» - НГУ

23 червня офіцером відділу цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру НГУ для дітей, які перебувають у літньому таборі «Хоробре серце» приватної школи «Юкса» проведено «Урок мужності».

 

«Справжній громадянин є патріотом своєї землі. Ці маленькі особистості викликають почуття поваги і ще більшої відповідальності за їх безпеку і майбутнє. Розповіла їм про Національну гвардію, про правила безпеки під час тривог та поводження з незнайомими предметами. Що нині наша країна переживає надскладні часи своєї історії. Воїни-захисники стали на оборону території незалежної держави. І кожен з нас, незалежно від віку, може внести свою часточку у скарбничку перемоги. Діти малюють малюнки, які для наших військових є оберегами», – поділилась своїми враженнями начальник групи забезпечення заходів цивільно-військового співробітництва підполковник Алла Клачко.

 

Малеча задавала безліч питань, розповідала свої історії війни та намагалась дізнатись, чим вони можуть бути корисні, щоб наблизити нашу перемогу.

 

Відділ ЦВС ІВЦ НГУ

Перейти до вмісту