Діти із родин захисників України відвідали Республіку Хорватія - НГУ

У рамках міжнародної співпраці України і Республіки Хорватія
Асоціація «Хорватія допомагає» оздоровила дітей захисників України на узбережжі Адріатичного моря у містечку Фажана на базі відпочинку МВС Республіки Хорватія.

Група з 28 дітей, серед яких 14 – діти військовослужбовців Нацгвардії України: з числа безвісти зниклих поранених та загиблих.

У рамках оздоровлення діти відвідали острів Бріоні у північній частині Адріатичного моря. Там для дітей захисників були організовані майстер-класи та екскурсії.

У день Конституції України мер міста Пули та голова Асоціації «Хорватія допомагає» зустрілися із українськими дітьми та організував екскурсію у Пулу.

Також діти мали змогу виставити свої малюнки на виставці юних художників у Будинку спеціальної поліції у місті Загребі, де відбулася офіційна зустріч з міністрами МВС та МЗЄС Республіки Хорватія.

«Ми не хочемо, щоб війна у вашій країні позбавила вас права грати, заводити друзів, права на освіту та безпечне майбутнє», – зазначив міністр МЗЄС Республіки Хорватія Грліч Радман. Під час зустрічі діти виконали гімн України, чим зворушили усіх присутніх.

«Спортивні змагання та різні конкурси, в яких брали участь діти під час відпочинку, згуртували їх та сприяли психологічному відновленню. Діти отримали позитивні емоції, відчули підтримку і любов. На десять днів змогли забути про війну. Це була головна мета цього відпочинку, і за це ми вдячні організаторам», – підсумувала старший офіцер відділу цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру НГУ Савченко Ірина.

Відділ Цивільно-військового співробітництва НГУ

Перейти до вмісту