Діти військовослужбовців Національної гвардії України відпочили у Карпатах - НГУ

За сприяння цивільно-військового співробітництва Національної гвардії України  та завдячуючи колективу Благодійного фонду Олександра Пікалова діти військовослужбовців НГУ провели незабутній відпочинок у Карпатах. 

Програма відпочинку передбачала соціалізацію та реабілітацію дітей через командні ігри, сумісні мініпоходи у гори, колективні квести, дитячий тімбілдинг, а також спортивні ігри.

Весь відпочинок діти були поєднані з мальовничою красою українських Карпат. З цього приводу діти провели захід під назвою «Міс річка 2023».

Окрім активних заходів діти ознайомились з місцевими пам’ятками, побували на водоспаді Шипіт, побачили на власні очі найбільше і найглибше високогірне озеро України Синевир, а також відвідали «Реабілітаційний центр бурого ведмедя», який забезпечує адаптацію до природних умов ведмедів, які не прилаштовані до дикої природи з народження.

«Цей відпочинок у Карпатах був неймовірним! Я ніколи не був так близько до природи та не бачив таку красу. Гори, ліси, водоспади – все це зачаровує та дозволяє відчувати себе маленькою частинкою великого світу», – ділиться враженнями син нацгвардійця Ярослав.

Завдяки благодійникам та західним партнерам, розплановано різні програми відпочинку для дітей нацгвардійців на весь літній період в Україні та за її межами.

«Велика вдячність фонду Олександра Пікалова за соціальну відповідальність та підтримку військових сімей. Такі ініціативи є прикладом громадянської підтримки, які сприяють зміцненню духу та єдності захисників України. Наші військовослужбовці постійно ризикують своїм життям задля щасливого майбутнього дітей», – наголошує офіцер відділу цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру НГУ майор Кирило Онищенко.

Відділ цивільно-військового співробітництва

Перейти до вмісту