Львівський гвардієць став чемпіоном Всеукраїнських змагань з легкої атлетики - НГУ

У Львові відбувся Кубок України з легкої атлетики, в якому взяли участь українські захисники з різних військових формувань. Це перші змагання такого рівня від моменту початку масштабної війни.

Нацгвардієць Роман Ростикус – став одним із переможців Кубку. В перший день він зайняв ІІ місце з бігу на дистанції 5000м із часом 14хв 30с, а наступного дня здобув перемогу на дистанції 1500м з результатом 3хв 48с.

Роман займався спортом ще до служби в армії, а з 2015 року почав виступати на змаганнях з легкої атлетики, гідно представляючи Національну гвардію України на чемпіонатах.

Гвардієць розповів, що військове керівництво розуміло важливість підготовки до таких змагань і сприяло йому, тож він разом з іншими спортсменами мав можливість поєднувати виконання службових обов’язків із тренуваннями. Свою перемогу хлопець присвятив захисникам, котрі зараз перебувають у зоні активних бойових дій.

«Сьогодні багато спортсменів боронять свою землю. А такі спортивні перемоги підбадьорюють наших товаришів та додають сил. Одного дня ми всією країною святкуватимемо головну перемогу – перемогу над окупантами», – поділився думками Роман.

Група інформації і комунікації Західного територіального управління Національної гвардії України