Лікування і реабілітація військовослужбовців – важливий напрямок, який допомагає багатьом воїнам відновити здоров’я після поранень, травм та повернення з полону - НГУ
За останні місяці зроблено чимало роботи, аби вдосконалити інфраструктуру, яка використовується для забезпечення лікування і реабілітації наших воїнів. Це один із пріоритетів для командування НГУ, аби наші військовослужбовці, які отримали поранення й травми, чи повернулися із полону – мали змогу й умови пройти якісне лікування, відновитися психологічно.
«Варто відзначити роботу і подякувати медичним працівникам, які докладають максимум зусиль, роблячи таку необхідну справу, допомагаючи нашим бійцям. Цими днями наказом командувача НГУ нагороджено медалями і цінними подарунками працівників, лікарів, завідувачів відділень одного із медичних закладів НГУ. І щороку на їхні професійні свята ми не забуваємо їх нагородити, адже вони рятують життя, лікують, ставлять на ноги наших захисників і захисниць», – зазначив заступник командувача НГУ з логістики бригадний генерал Олександр Білоус, відвідуючи лікувальні та реабілітаційні заклади минулого тижня.
Він також наголосив, що у медичних закладах НГУ проведено необхідні ремонтні роботи, у деяких побудували додаткові приміщення і корпуси. Облаштували кабінети для проведення процедур, палати, кімнати для проживання та бювети. Тож військовослужбовцям створюються кращі умови, використовується сучасне обладнання.
 
«Також хочу подякувати усім, хто відвідує наших бійців, які проходять лікування і реабілітацію, підтримують їх своєю творчістю, піснями, проведенням різноманітних культурних заходів. Для них це також важливо!» – підкреслив Олександр Білоус після завершення виступу артистів, які завітали з концертом для бійців та персоналу одного із закладів.
Зазначимо, що військовослужбовці Національної гвардії України також мають змогу проходити лікування реабілітацію за кордоном завдяки допомозі урядів та благодійних організацій країн Європи та США.
 
Пресслужба НГУ
Перейти до вмісту