Кропивницькі нацгвардійці провели зустріч із керівництвом обласної військової адміністрації - НГУ

Також у зустрічі взяли участь представники структурних підрозділів ОВА, обласної ради, територіальних громад, Українського державного центру національно-патріотичного виховання, керівники закладів освіти та патріотичної спільноти області.

 

На зустрічі із заступницею начальника обласної військової адміністрації Катериною Колтуновою, зокрема, обговорили питання роботи освітян, військовослужбовців та правоохоронців у напрямку виховної роботи зі школярами та студентами.

 

Учасники наради акцентували увагу на інструментах імплементації Закону України «Про основні засади державної політики у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності» в області, стану справ з напрямком на місцях, в закладах освіти, профорієнтаційної роботи серед молоді, проблемними питаннями та шляхами їх вирішення. Під час обговорення присутні обмінялися досвідом та презентаціями кращих успішних практик реалізації проектів і заходів НПВ в області, а також особливостями їх реалізації у 2023 році, зокрема, розглянули пропозиції щодо відновлення курсів української мови, проведення занять з аеророзвідки та підготовки спеціалістів предмету «Захист України».

 

Крім того, на засіданні анонсовано створення в області Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності, яка в подальшому опікуватиметься питаннями формування активної громадянської позиції, духовних цінностей українського народу, оборонної свідомості та патріотизму на Кіровоградщині.

 

Учасники зустрічі висловили пропозиції щодо залучення молоді до волонтерських рухів, різноманітних просвітницьких заходів та спільних проектів з військовослужбовцями та правоохоронцями. Нацгвардійці розповіли про свій досвід військово-патріотичного виховання у підшефних навчальних закладах. Війна внесла корективи у проведення екскурсій для дітей, разом з тим не припинилося проведення відкритих уроків та інших виховних заходів з військово-патріотичної тематики за участі військовослужбовців Національної гвардії.

 

На основі отриманої інформації учасники зустрічі домовились посилити взаємодію та ділитися новаторськими ініціативами, які з часом можуть ефективно втілитись до навчальних процесів у закладах освіти області.

Перейти до вмісту