Верховна Рада призначила Ігоря Клименка міністром внутрішніх справ - НГУ

Сьогодні, 7 лютого, парламент України призначив Ігоря Клименка очільником Міністерства внутрішніх справ. «За» проголосував 321 народний депутат. 

 

Під час свого виступу у Верховній Раді Ігор Клименко зазначив, що очолити Міністерство внутрішніх справ – це честь та водночас особиста відповідальність за утримання стабільності та керованості системи у цей складний для всієї країни період.

«Те, що система МВС, як хребет безпеки, вистояла у перші дні та місяці повномасштабного вторгнення та в подальшому лише зміцнювалася, а рівень довіри до неї за цей час безпрецедентно виріс – це беззаперечна заслуга Міністра Дениса Монастирського та членів його команди. І ціною щоденних зусиль та, на жаль, незворотних втрат ми продовжуємо забезпечувати правопорядок у державі та безпеку громадян», – сказав Ігор Клименко. 

 

Він наголосив, що від початку повномасштабного воєнного вторгнення сфера відповідальності системи МВС значно розширилася, збільшилась кількість завдань та функції: безпосередня участь у бойових діях, документування воєнних злочинів, ліквідація наслідків ворожих обстрілів, масштабне гуманітарне розмінування, забезпечення публічного порядку в умовах воєнного стану та комендантської години, служба на блокпостах, евакуація населення тощо. 

 

«Незважаючи на значне навантаження, складний воєнний стан у державі та непросту соціально-економічну ситуацію, загальна криміногенна обстановка перебуває під повним контролем. Акумульовані всі наявні сили та засоби, щоб громадяни почували себе в максимально можливій у нинішніх умовах безпеці», – додав Ігор Клименко. 

 

Окрім того, він нагадав, що МВС почало формування штурмових бригад «Гвардія наступу», а у найближчій перспективі також розробка Стратегії громадської безпеки та цивільного захисту з урахуванням викликів воєнного стану.

«Завдань насправді багато. І кожне з цих завдань – надважливе для безпеки як окремого громадянина, так і держави загалом. Всі об’єднані головним завданням, яке стоїть нині перед кожним українцем – нашою якнайшвидшою Перемогою», – додав Ігор Клименко.

Департамент комунікації МВС України

Фото – Вадим Сарахан

Перейти до вмісту