Кропивницькі гвардійці забезпечують безпеку містян під час несення служби з дотримання правого режиму воєнного стану - НГУ

Гвардійці уважно стежать за обстановкою навколо, не відпускаючи з поля зору підозрілих осіб та зупиняючи порушників правопорядку. 

Нацгвардієць Богдан у складі військового наряду патрулює рідне місто, у різних районах обласного центру.

«Сьогодні, коли ворог намагається зруйнувати життя цивільних, обстрілюючи інфраструктурні об’єкти, коли надвечір мирні населені пункти залишаються без електрики й громадяни мусять ходити у суцільній темряві, ми маємо дбати про їх безпеку. Ми патрулюємо місто у пішому порядку, багато спілкуємось із людьми, приходимо на допомогу, коли це потрібно, згідно з нашими повноваженнями. Громада має жити, функціонувати, створюючи надійний тил нашим побратимам на передовій», – стверджує гвардієць. 

Наша держава, усі її громадяни через збройну агресію російської федерації та її повномасштабне вторгнення на територію України змушені функціонувати в умовах правового режиму воєнного стану. Національна гвардія, як складова МВС, робить значний внесок у забезпечення публічної безпеки держави. Конституція України визнає найвищою соціальною цінністю людину, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпеку. І ці права  мають бути захищені.

Перейти до вмісту