Кропивницькі гвардійці продовжують виконувати заходи з підтримання режиму воєнного стану у тому числі й під час комендантської години - НГУ

Увечері 20 листопада гвардійський наряд отримав повідомлення, що в одному з районів міста побито та пограбовано громадянина. Виїхавши на місце, гвардійці оперативно розшукали та затримали групу осіб, які скоїли злочин. При собі вони мали викрадений мобільний телефон. Його повернуто власнику, а подальшу долю затриманих визначатимуть правоохоронці згідно з законом.

Також нацгвардійці оперативно виявили та затримали чоловіка, який скоїв крадіжку в одному з торговельних закладів. Викрадений товар знаходився при ньому. На місце події було викликано працівників Національної поліції.

Під час несення служби військовий наряд зупинив 28-річного мешканця одного з навколишніх сіл, який мав при собі 40 пігулок напівсинтетичного наркотичного засобу «Метадон» загальною вагою приблизно 20 грамів.

Іншого громадянина гвардійський наряд зупинив на контрольно-пропускному пункті при в’їзді до обласного центру. У бардачку свого авто він мав пакет з речовиною рослинного походження вагою приблизно 5 грамів.

У Фортечному районі Кропивницького у 40-річного мешканця селища Нового під час поверхневої перевірки гвардійці виявили металевий предмет зовні схожий на кастет. Даний предмет належить до холодної зброї та без спеціального дозволу заборонений для носіння при собі.

У зв’язку з відключеннями електроенергії і як наслідок вимкнення вуличного освітлення, а також погіршенням погодних умов, патрулювання населених пунктів Кіровоградської області проводиться у посиленому режимі. Нацгвардійці разом із працівниками поліції та представниками добровольчих формувань територіальних громад здійснюватимуть профілактичні заходи, спрямовані на запобігання правопорушень та забезпечення публічної безпеки.

Перейти до вмісту