КРЕМІННА: знищення техніки, FPV, еволюція дронів, аеророзвідка бригади БУРЕВІЙ Національної гвардії - НГУ

Підрозділ аеророзвідки «Кондор» бригади Буревій Національної гвардії України виконує різноманітні завдання на передовій. Оператори дронів здійснюють розвідку ворожих позицій, пошук важливих цілей.

«Мені складно уявити як здійснюється управління, пошук цілей, важливих об’єктів, як вести спостереження без дронів – це якийсь інший всесвіт ведення бойових дій», – говорить аеророзвідник підрозділу «Кондор» Літо.

Підрозділ аеророзвідки «Кондор» також інтенсивно використовує FPV-дрони, як засіб вогневого ураження ворожої техніки та живої сили противника Завдяки цьому вдається частково закривати задачі, які виконує артилерія.

«Саме тому ударні дрони, такий саме розхідний матеріал, як і снаряди на міномет», – каже аеророзвідник підрозділу «Кондор» з позивним Кіт.

Аеророзвідники «Кондор» вміють працювати з дронами, адже це їх основне знаряддя знищення ворога. На їх рахунку сотні демілітаризованих окупантів, спаленої техніки разом із російським «аналогов нет» танком Т-90, зірваних планів наступу противника і це не кінець. Гвардійці готові знищувати окупаційні війська до повного звільнення української землі.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту