Консультативна місія Європейського Союзу сприятиме підвищенню спроможностей НГУ щодо проведення стабілізаційних дій - НГУ

Офіцери Головного управління Національної гвардії України провели робочу зустріч з представниками Консультативної місії Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки.

Основною темою перемовин стало підвищення спроможностей підрозділів Національної гвардії України з охорони громадського порядку щодо проведення стабілізаційних дій на звільнених територіях.

Представники КМЄС продемонстрували українським колегам європейську модель плану інтегрованої роботи правоохоронних органів під час надзвичайних ситуацій, стихійних, техногенних катастроф, терористичних актів, а також представили концепцію залучення підрозділів Національної поліції та Національної гвардії України до проведення стабілізаційних дій на звільнених територіях України.

Також, з цією метою сторони обговорили можливість проведення тренінгів зі стабілізаційних дій для особового складу підрозділів з охорони громадського порядку Національної гвардії України під керівництвом інструкторів Європейських Сил Жандармерії.

Своєю чергою, представники Головного управління НГУ подякували європейським колегам за чітку і послідовну позицію щодо підтримки України в умовах агресії російської федерації, а також висловили сподівання на розширення та поглиблення співробітництва за напрямками, що становлять інтерес для НГУ.

Пресслужба НГУ

 

Перейти до вмісту