Олексій Кашмар, 29-річний командир стрілецького батальйону 50 полку імені Семена Височана Національної гвардії України, є одним з чотирьох братів, які присвятили себе захисту Батьківщини. Відомий під позивним Прайс, Олексій розповідає про свій шлях у військовій службі та досвід командування на передовій.

Військова кар’єра Олексія почалася у 2013 році, коли він пішов слідом за старшим братом. 

“І якось так я пішов за ним. Ми всі пішли за ним. Хотілося бути, як він”, – згадує Олексій. Згодом до військової служби долучилися й молодші брати Кашмари.

На фронті Олексій проявив себе як вмілий командир. Під час боїв у Серебрянському лісі на Луганщині його підрозділ завдав значних втрат противнику, знищивши в одному з боїв близько 130 ворожих солдатів та техніку. 

“Ми її довго чекали, знали, що буде в нашій зоні відповідальності, готувалися. І виконали задачу, яка була поставлена, навіть перевиконали”, – розповідає Прайс.

Олексій наголошує на важливості постійного навчання та вдосконалення. 

“Війна крокує вперед, і треба шукати нові методи, форми управління, лайфхаки, як ефективно нищити ворога”, – пояснює він.

За словами командира, ключовими якостями лідера є людяність, стриманість та прагнення до розвитку. 

“Потрібно завжди залишатись людиною і по-людськи ставитись до свого особового складу”, – підкреслює Олексій.

Попри складнощі військового життя та розлуку з рідними, брати Кашмари продовжують свою службу, демонструючи приклад патріотизму та відданості справі захисту України. Їхня історія є свідченням того, як одна родина може стати символом незламності духу українського народу в часи випробувань.

Група інформації і комунікації Західного ТУ

Перейти до вмісту
widget will appear here