Командування Нацгвардії зустрілось з представниками Посольства Федеративної Республіки Німеччини в Україні - НГУ

Командування Національної гвардії України провело робочу зустріч із заступником Посла Федеративної Республіки Німеччина в Україні Тімом Пранге.

Основною метою зустрічі стало інформування іноземної сторони щодо потреб НГУ у міжнародній військовій допомозі, підготовці особового складу до виконання завдань з відсічі російської агресії, а також започаткуванні двосторонньої співпраці з навчальними закладами (центрами) Збройних сил Німеччини та вищими військовими навчальними закладами Національної гвардії України.

«Дякую команді дипломатичної місії Німеччини в Україні, Уряду та народові Німеччини за чітку і послідовну позицію щодо підтримки України в умовах агресії російської федерації, а також за стратегічне партнерство та гарантії безпеки, фундамент яких закладено в Угоді про співробітництво у сфері безпеки між Україною та Федеративною Республікою Німеччина», – зазначив перший заступник командувача (начальник штабу) НГУ бригадний генерал Вадим Гладков.

Під час зустрічі було обговорено розвиток спроможностей підрозділів Національної гвардії України у різних напрямках, а саме: захист критичної інфраструктури, розмінування деокупованих територій України, протидія хімічним, біологічним, радіологічним та ядерним ризикам (ХБРЯ), а також кіберзагрозам.

«Основою відносин між Україною та Німеччиною є угода про співробітництво у сфері безпеки. Усі ці роки Німеччина є одним з основних партнерів України та надає їй велику кількість військової допомоги. Дякуємо вам за теплий прийом!» – наголосив заступник Посла ФРН в Україні Тім Пранге.

За результатами зустрічі сторони висловили зацікавленість щодо продовження ефективного співробітництва.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту