Командувач НГУ прийняв необхідні рішення на відтинках батальйонних груп Нацгвардії, які ведуть оборону на лінії фронту - НГУ

Цими днями Командувач Нацгвардії бригадний генерал Олександр Півненко відвідав військовослужбовців батальйонних груп Центрального та Західного ОТО Національної гвардії на відтинках, де вони ведуть оборону на лінії фронту.

Командувач НГУ вручив бійцям заслужені нагороди, а також передав необхідні засоби для виконання завдань, зокрема БпЛА різного типу. Олександр Півненко заслухав доповіді командирів про оперативну обстановку на напрямках виконання завдань.

За результатами нарад, було визначено необхідні заходи для продовження роботи щодо укріплення фортифікаційних споруд, мінування місцевості, маскування позицій, постачання, інших необхідних заходів, які дають змогу бійцям ефективно виконувати свої завдання.

Підрозділи Національної гвардії України продовжують виконувати свої завдання по лінії фронту, стійко утримують свої позиції, нейтралізують живу силу і техніку противника.

 

З початку тижня на східному та південному напрямках гвардійці знищили більше двох десятків бронетехніки противника, нанесли ураження по 41 бліндажу та місцях скупчення особового складу ворога, знищили 2 системи РЕБ, 2 одиниці РСЗВ, вели ефективну контрбатарейну боротьбу. За допомогою артилерії та FPV-дронів також знищено чимало автомобільної техніки та подавлено спроби штурмових дій російських сил.

 

«Попри всі інформаційні атаки пропаганди ворога, попри усі його спроби нас зламати, бойовий дух нацгвардійців, їхня мужність і професійні дії дають впевненість, що ми вистоїмо і переможемо!», — зазначив бригадний генерал Олександр Півненко та подякував кожному з присутніх бійців та їхнім командирам, які мужньо та самовіддано захищають нашу державу на передовій.

 

Прес-служба НГУ

Перейти до вмісту