Командувач НГУ вручив державні та відомчі нагороди 20 нацгвардійцям - НГУ

Командувач Національної гвардії України бригадний генерал Олександр Півненко вручив заслужені державні та відомчі нагороди 20 нацгвардійцям за сумлінне виконання службових обов’язків, відданість Військовій присязі та Українському народові, зразкове виконання бойових завдань, особисту мужність і відвагу виявлені під час відсічі збройної агресії російської федерації проти України.

Серед нагород: ордени «За мужність» III ступеня, медаль «За військову службу Україні» та відзнаки Міністерства оборони України «Вогнепальна зброя».

«Дякую вам за самовідданість та хоробрість, проявлені у відсічі ворога. Ви не лише показали зразковий рівень майстерності, а й стали прикладом для своїх побратимів. Ваші нагороди є символом незламності, мужності, які мають величезну цінність для нас усіх! Слава Україні!», – звернувся до присутніх бригадний генерал Олександр Півненко.

Військовослужбовці Національної гвардії України беруть участь у відсічі збройної агресії на всіх рубежах і напрямках, де ведуться бойові дії.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту