Родинам загиблих нацгвардійців вручили державні нагороди - НГУ

Тимчасово виконуючий обов’язки заступника командувача Національної гвардії України по роботі з особовим складом полковник Валентин Острижний вручив ордени «За мужність» III ступеня родинам загиблих  старшого сержанта Нацгвардії Пожири Олексія Павловича та молодшого сержанта Бордуся Максима Романовича .

«Національна гвардія та весь Український народ вдячні Вашому родичу за хоробрість та мужність, проявлені під час відсічі агресора. Ми боремося за наше спільне майбутнє, за майбутнє наших дітей та України. Ця нагорода – символ памяті та туги за справжнім воїном та патріотом України. Прийміть щирі співчуття вашій втраті», – сказав полковник Валентин Острижний.

Національна гвардія України дбає про соціальний захист військовослужбовців та членів їх сімей. Вічна слава Героям!

Довідково: Згідно указу Президента України №35/2024 від 29.01.2024 року за особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, сумлінне та бездоганне служіння Українському народові старшого сержанта Пожиру Олексія Павловича нагороджено орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Згідно указу Президента України №35/2024 від 29.01.2024 року за особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, сумлінне та бездоганне служіння Українському народові молодшого сержанта Бордуся Максима Романовича нагороджено орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту