У Вінниці гвардійців нагородили державними відзнаками «За військову службу Україні» - НГУ

Двох гвардійців вінницького підрозділу Національної гвардії України нагородили медалями «За військову службу Україні».

Молодший сержант Вадим Потапенко і солдат Олександр Михайленко – військовослужбовці вінницького підрозділу Нацгвардії. У 2022 році хлопці служили в харківському підрозділі НГУ й зустріли повномасштабне вторгнення росіян на Харківщині. Вони були солдатами строкової служби, але не могли стояти осторонь і разом з побратимами вступили в бій з окупантами. Під час боїв Олександра було двічі поранено, але це не зупинило воїна. Солдат одразу після реабілітації повернувся у стрій і продовжив захищати рідну землю.

Нещодавно начальник Вінницької обласної військової адміністрації разом з командиром вінницького підрозділу Національної гвардії України вручили гвардійцям державні відзнаки Президента України – медалі «За військову службу Україні».   

«Військовослужбовці Національної гвардії України мужньо та самовіддано захищають нашу землю, виконуючи різноманітні завдання як на фронті, так і у відносно безпечних містах і громадах. Наші гвардійці отримали заслужені нагороди, адже сміливість, відданість і професіоналізм, котрий вони продемонстрували під час оборони Харкова заслуговують найвищої похвали та вдячності», – зазначає командування військової частини.  

Перейти до вмісту