Двох гвардійців вінницького підрозділу Національної гвардії України нагородили медалями «За військову службу Україні».
![WhatsApp Image 2024-04-03 at 3.24.35 PM (1)](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/whatsapp-image-2024-04-03-at-3.24.35-pm-1.jpeg)
![WhatsApp Image 2024-04-03 at 3.24.35 PM (2)](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/whatsapp-image-2024-04-03-at-3.24.35-pm-2.jpeg)
![WhatsApp Image 2024-04-03 at 3.24.35 PM (3)](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/whatsapp-image-2024-04-03-at-3.24.35-pm-3.jpeg)
![WhatsApp Image 2024-04-03 at 3.24.35 PM (4)](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/whatsapp-image-2024-04-03-at-3.24.35-pm-4.jpeg)
![WhatsApp Image 2024-04-03 at 3.24.35 PM (5)](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/whatsapp-image-2024-04-03-at-3.24.35-pm-5.jpeg)
![WhatsApp Image 2024-04-03 at 3.24.35 PM (6)](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/whatsapp-image-2024-04-03-at-3.24.35-pm-6.jpeg)
![WhatsApp Image 2024-04-03 at 3.24.35 PM](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/whatsapp-image-2024-04-03-at-3.24.35-pm.jpeg)
Молодший сержант Вадим Потапенко і солдат Олександр Михайленко – військовослужбовці вінницького підрозділу Нацгвардії. У 2022 році хлопці служили в харківському підрозділі НГУ й зустріли повномасштабне вторгнення росіян на Харківщині. Вони були солдатами строкової служби, але не могли стояти осторонь і разом з побратимами вступили в бій з окупантами. Під час боїв Олександра було двічі поранено, але це не зупинило воїна. Солдат одразу після реабілітації повернувся у стрій і продовжив захищати рідну землю.
Нещодавно начальник Вінницької обласної військової адміністрації разом з командиром вінницького підрозділу Національної гвардії України вручили гвардійцям державні відзнаки Президента України – медалі «За військову службу Україні».
«Військовослужбовці Національної гвардії України мужньо та самовіддано захищають нашу землю, виконуючи різноманітні завдання як на фронті, так і у відносно безпечних містах і громадах. Наші гвардійці отримали заслужені нагороди, адже сміливість, відданість і професіоналізм, котрий вони продемонстрували під час оборони Харкова заслуговують найвищої похвали та вдячності», – зазначає командування військової частини.