Командувач НГУ відвідав позиції гвардійців на Харківщині - НГУ

Командувач Національної гвардії бригадний генерал Олександр Півненко відвідав ділянки північного прикордоння Харківської області, де нині підрозділи НГУ разом з іншими складовими Сил оборони протидіють просуванню противника, не дозволяють закріпитися, знищуючи ворожу піхоту й техніку.

За словами командувача, місцевість, ділянки та напрямки, де зараз тривають інтенсивні бойові дії, добре знайома гвардійцям, адже ще навесні 2022-го року тут вони ефективно стримували ворожий наступ, а вже восени проводили контрнаступальні дії.

Під час поїздки командувач Національної гвардії зустрівся із командирами та бійцями окремого загону Центру спеціального призначення «ОМЕГА», 3-ї, 4-ї та 13-ї бригад НГУ й інших підрозділів, які залучені для виконання завдань. 

Командувач також приділив увагу питанням, пов’язаним із логістичним забезпеченням, організацією зв’язку та медичного забезпечення. Окремий аспект – забезпечення FPV-дронами, які зараз у поєднанні із артилерією й іншими вогневими засобами дають змогу максимально швидко працювати по групах піхоти, по позиціях і техніці противника.

Командувач відзначив, що ситуація на ділянці складна, а ворог, не рахуючись із втратами, активно застосовує штурмові підрозділи, які намагаються атакувати за підтримки авіації та артилерії. Разом з тим, бойовий дух і мотивація нацгвардійців залишаються на високому рівні, на що також вказав Олександр Півненко. 

Наші воїни тримають визначені позиції, мають необхідне озброєння, досвід і систему управління, аби не дати росіянам втілювати свої плани. Наразі гвардійці, у чіткій взаємодії з іншими підрозділами Сил оборони, виконують бойові завдання в районах найінтенсивніших боїв. Розуміємо тактику дій ворога, аналізуємо ситуацію, маємо взаємодію з усіма залученими підрозділами. Дякую кожному воїну і командиру, котрі стримують ворога, стійко та професійно діють у найскладніших умовах. Слава Україні! — заявив командувач Національної гвардії.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту