18 та 19 травня в Україні вшановують жертв політичних репресій та геноциду кримськотатарського народу.
Командування Навчального центру НГУ, представники влади, духовенство та громада запаливши лампадки згадали сотні тисяч життів і доль, котрі перемолола людиноненависницька машина «червоного терору».
![IMG_1112 – копія](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/img_1112-–-kopiya.jpg)
![IMG_1133 – копія](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/img_1133-–-kopiya.jpg)
![IMG_1197 – копія](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/img_1197-–-kopiya.jpg)
![IMG_1150](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/img_1150.jpg)
«Не маємо права забути нікого, кого переслідували за право бути українцем, бути вільним та незалежним, пам’ятаємо кожного, хто став жертвою страшної комуністичної машини» – зауважив заступник начальника Навчального центру по роботі з особовим складом підполковник Микола Побережний.
Україна знову переживає геноцид «русского мира» та плюндрування «визволителями» всього українського. Вкотре “вони” нищать наш цвіт, намагаються придушити волю і опір українців.
Але попри все, ми вистоїмо та переможемо!
ГІК НЦ НГУ