Командувач НГУ відвідав підрозділи Нацгвардії, що забезпечують охорону Чорнобильської АЕС - НГУ

Командувач Національної гвардії України бригадний генерал Олександр Півненко, під час робочої поїздки на Київщині, відвідав підрозділи НГУ, що забезпечують охорону та оборону Чорнобильської АЕС.

Безпека наших прикордонних регіонів, проведення контрдиверсійних заходів, посилення фортифікацій і взаємодія з іншими складовими Сил оборони – це питання, на які маємо постійно звертати увагу.

“За останні місяці ми значно наростили нашу роботу у прикордонних областях. З початку повномасштабного вторгнення було проведено також організаційно-штатні зміни у військових частинах та підрозділах, які виконують тут завдання. Це в першу чергу стосується збільшення штатної чисельності та посилення їх озброєнням, ПТРК і засобами ППО. Проводяться відпрацювання різних сценаріїв дій під час міжвідомчих навчань з іншими складовими Сил оборони”, – зазначив Олександр Півненко.

Разом з командирами він провів перевірку опорних пунктів та оборонних споруд на місцевості поблизу ЧАЕС. Такі заходи дають змогу постійно адаптовуватись до різних загроз та посилювати безпеку.

“Ми також розгорнули підрозділи, які використовують безпілотні літальні апарати, що постійно здійснюють спостереження за місцевістю. Це важливо для отримання необхідної інформації підрозділами, що забезпечують виконання завдань на території зони відчуження”, – сказав командувач НГУ.

Працюємо задля перемоги!

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту