Шановні українські миротворці, військовослужбовці Національної гвардії України, які набиралися досвіду в місіях миру! Вітаю вас з Міжнародним днем миротворців ООН!
За роки незалежності ви виконували завдання на різних континентах, у гарячих точках, демонструючи професіоналізм та високий фаховий рівень. Українські військові й правоохоронці стали невід’ємною складовою миротворчих сил ООН.
Військовослужбовці Національної гвардії залучалися до складу миротворчих місій у Косово, Ліберії, Південному Судані, Східному Тиморі, Демократичній Республіці Конго, Кот-д’Івуарі та на Кіпрі.
Пишаюся тим, що представники Національної гвардії України здобули авторитет на міжнародній арені, підтримуючи мир, а сьогодні наша держава робить величезний внесок у зміцнення стабільності та безпеки у світі.
У цей день ми згадуємо тих, хто віддав своє життя, виконуючи свої обов’язки.
Багато українських миротворців зараз боронять Україну на найскладніших ділянках фронту.
Бажаю Вам та Вашим рідним миру та добробуту, а нашій країні — перемоги!
Слава українським миротворцям! Слава Україні!
Командувач Національної гвардії України
бригадний генерал
Олександр ПІВНЕНКО