Гвардійці 50-го полку НГУ провели стрілецькі змагання на честь пам’яті про загиблих військовослужбовців підрозділу - НГУ

«Сьогодні ми зібралися, щоб провести стрілецькі змагання та вшанувати пам’ять наших загиблих побратимів – тих, хто віддав своє життя за нашу країну, за нашу вільну та незалежну Україну. Їхні жертви, мужність та героїзм завжди залишатимуться в наших серцях і пам’яті як символ відданості та справедливості. Нехай наша спільна скорбота зміцнить нашу рішучість і визначність у відстоюванні наших ідеалів. Хай живе пам’ять про наших героїв, які віддано служили нашій країні. Їхня жертва не буде забута, а буде вічно вшанована в серцях нащадків», – зазначив командир батальйонної групи майор Олексій Кашмар у вітальному слові до учасників змагань.

Ці змагання стали можливістю для військовослужбовців зібратися разом, відточити майстерність стрільби та згадати загиблих побратимів, які сумлінно і мужньо виконували службово-бойові завдання на фронті ще з 2014 року. Військовослужбовці виконували стрільбу за пунктами шести вправ, включаючи стрільбу з коліна, стрільбу після подолання перешкод, стрільбу з автомобіля, стрільбу після обертів навколо себе, стрільбу по визначеним цілям та стрільбу по мішенях з рухомого пікапа.

«Ці змагання – це не лише час для спортивних досягнень, але і можливість для нас зустрітися, пом’янути загиблих побратимів, обмінятися досвідом та навчитися один від одного. Наші спільні зусилля та дружня атмосфера роблять ці змагання особливими. Нехай наші славні традиції продовжують жити, а ці змагання стануть початком нових перемог і досягнень», – підкреслив майор Кашмар.

За підсумками змагань гвардійці визначили переможців. Ці змагання є символом єдності та пам’яті військовослужбовців, які віддали життя за нашу країну. Вони є можливістю для нас зібратися разом, вшанувати пам’ять загиблих та продовжити традиції військової служби.

 

Група інформації і комунікації Західного ТУ НГУ

Перейти до вмісту