Командувач Нацгвардії взяв участь у молитовному сніданку - НГУ

Сьогодні у Києві відбувся цьогорічний національний молитовний сніданок. Молитовний сніданок – це, передусім, неформальна зустріч представників духовенства, урядовців, політиків, бізнесменів, волонтерів, військовослужбовців. Командувач Національної гвардії бригадний генерал Олександр Півненко та інші військовослужбовці Нацгвардії також взяли участь у заході. 

До духовної події також долучилися звільнені напередодні з російського полону священники Української греко-католицької церкви Богдан Гелета та Іван Левицький. Під час неформальної зустрічі Президент України Володимир Зеленський звернувся до присутніх у залі священнослужителів різних конфесій та наголосив на важливості встановлення надійного та справедливого миру в Україні. 

«У нашому молитовному сніданку беруть участь представники різних країн та різних спільнот. Але є те, чим ми всі безперечно поєднані, і це – наше прагнення зберегти найсвітліше в людях і в нашій країні – вистояти у страшний час війни та забезпечити Україні реальну, відчутну і, з погляду міжнародної безпеки, повчальну перемогу добра над злом, щоб інші агресори не нападали на своїх сусідів», – наголосив Глава держави.

Присутні помолилися за українських воїнів і всіх наших людей, об’єднання світу проти зла, за перемогу, мир та відновлення України.

Молитовні сніданки відбуваються в усьому світі. В Україні їх проводять протягом 20 років у 90 містах і громадах. Сильним є рух українських молитовних сніданків і в Сполучених Штатах та Європі, що залучає вірян до підтримки нашої держави. 

За матеріалами пресслужби Офісу Президента України 

Перейти до вмісту