Гвардійці привітали випускників ліцеїв із завершенням навчання - НГУ

Днями у Борисполі на центральній площі міста випускники та випускниці загальноосвітніх ліцеїв отримали медалі та станцювали вальс подяки. У заході взяли участь і військовослужбовці Національної гвардії України, які привітали учнівську молодь із випуском з ліцеїв та запросили вступати на навчання до гвардійських вишів.

Охочим гвардійці розповідали про умови вступу та військові професії, які вони можуть отримати після навчання у вишах Національної гвардії, а також роздали рекламні листівки щодо проходження військової служби за контрактом. Також до випускників звернувся підполковник Віктор Воскобоєв.

«Прийміть щирі вітання з Днем Конституції України та завершенням навчання. Сьогодні воїни Національної гвардії разом із побратимами усіх складових Сил оборони України наближають нашу перемогу, а ви – будете її розбудовувати. В добру путь та запрошуємо на навчання до гвардійських вишів», – сказав він.

Представникам міського самоврядування та громадськості міста гвардійці теж вручили серію інформаційно-аналітичних брошур про діяльність Національної гвардії України та подякували за співпрацю.

Відеосюжет з детальною розповіддю про захід можна подивитися за цим посиланням. 

Пресслужба НГУ 

Перейти до вмісту