Фотовиставка з бійцями бригади “Червона Калина” на фестивалі “Живий Вогонь” - НГУ

У Вінниці відбувся фестиваль “Живий Вогонь”, на якому була фотовиставка від пресслужби бригади “Червона Калина”. На фотографіях були герої бригади, які щодня захищають українців.

Також відвідувачі фестивалю могли ознайомитись з екіпіровкою та зброєю, яку мають гвардійці та побачити різні види БПЛА, без яких сучасну армію вже неможливо уявити.

 

“Я був радий можливості покерувати розвідувальним FPV-дроном. Ці технології справді вражають. Дякую військовим за таку можливість, яка мені представилась вперше”, – розповідає Максим відвідувач фестивалю.

“Приємно було бачити, наскільки відвідувачі були зацікавлені фотовиставкою та стендом бригади “Червона Калина”. Однією з цілей нашого фестивалю є збереження та примноження традицій козацтва. Сучасні козаки – це наші воїни, які щодня боронять наш спокій і борються за майбутнє України”, – каже одна з організаторок фестивалю та представниця ГО “Полк імені Івана Богуна” Ольга Маліновська.

Організатори надали можливість ближче познайомити гостей фестивалю з життям гвардійців. 14 років поспіль запалюється “живий вогонь” не лише як символ життя, миру та любові, але ще й “живий вогонь Перемоги”.

Група інформації і комунікації Західного ТУ

Перейти до вмісту