Кінологи Харкова отримали сьому партію гуманітарної допомоги із Німеччини - НГУ

Корми суперпреміум класу, ветеринарні препарати, засоби догляду, вітаміни та багато іншого на суму понад 5 тис. євро – внесок жителів Німеччини на підтримку чотирилапих гвардійців.

Ця історія почалася в Німеччині понад 25 років тому і тоді ніхто й уявити не міг, що через роки вона буде пов’язана з Україною. Приймальня німецького ветеринара, 1996 рік. Два стурбовані власники собак розповідають про своїх чотирилапих друзів. Аніта Тейс та Торстен Херц вирішують відстежити початкові причини проблем зі здоров’ям у вихованців своїх клієнтів. Навіть після консультації з ветеринаром, що лікує, напрошується припущення, що здоров’я вихованця можна значно підтримати за допомогою правильної дієти. Так народилася нова концепція у виробництві кормів для домашніх вихованців – Vet-Concept. Сьогодні компанія з Ферена та її продукція є одними з лідерів світового ринку з виробництва кормів суперпреміум класу.

А в 1997 році, теж у Німеччині, Інго та Томас Фредріх придумали просте та інтегроване програмне забезпечення для управління ветеринарною практикою. З першими клієнтами та кількома співробітниками компанія VetZ поставила собі за мету стійко змінити те, як ветеринари справляються з повсякденним життям у клініці. VetZ надав вирішальний вплив на те, як дані та інформація обробляються та обмінюються у ветеринарній медицині. Вже тоді було ясно, що проста та уніфікована інтеграція всіх програм, пристроїв та Інтернету в одне програмне забезпечення стане однією з найважливіших у світі ветеринарії. 4 офіси та понад 150 000 корпоративних клієнтів – результат роботи німецької фірми.

Через 25 років компанії об’єдналися за допомогою кінологів Східного теруправління Національної гвардії. І сталося це завдяки відомому в Німеччині ветеринару, доктору наук, фрау Амелі Крамер, її друзям та колегам.

Учора – вже у прифронтовому Харкові – кінологи приймали 7 за рахунком вантаж із Німеччини. Як і раніше: корми, ласощі для дресури собак, ветеринарні препарати, засоби догляду за тваринами.

Допомогу німецьких колег складно переоцінити! – розповідає начальник кінологічної служби Східного ОТО НГУ Роман. – Знаєте, коли ми отримали першу партію, то думали, що це буде одноразова допомога. Але за нею послідувала друга, третя, … І щоразу наростали не лише її обсяги, а й, що головне для нас – увага з боку ветеринарів та виробників зоотоварів Німеччини до наших проблем та шляхів їх вирішення».

Саме завдяки постійним контактам між кінологами харківських частин та представниками Німеччини, крім кормів гвардійці стали отримувати сучасні та якісні ветеринарні препарати, засоби від кліщів та догляду за службовими собаками, енергетичні харчові добавки, обладнання та інструментарій для роботи ветеринарів, лікарські препарати та інші.

7 партій, кожна майже під тонну ваги.

Чудово розуміючи, яке фізичне навантаження лягає на службових собак, німецькі друзі забезпечують наших вихованців кормами ACTIVE PLAIN – кормом для дорослих собак із підвищеною потребою в енергії. Він має високий вміст білка та ідеальний для забезпечення дуже активних собак повноцінним харчуванням. Основу складають легкозасвоювана яловичина, поживна морська риба, овочі. Крім того, цей корм сприяє травленню та допомагає пов’язувати токсини в організмі тварини за рахунок вмісту журавлини, натуральних антиоксидантів та рослинних речовин, що захищають клітини. А вміст у кормі новозеландської мідії та протизапальних кислот із жиру морської риби допомагають підтримувати у потрібній формі суглоби, зв’язки та сухожилля наших чотирилапих побратимів», – зазначає старший лікар ветеринарної медицини Ярослав.

Обсяги допомоги, яку на початку війни з росією надають харківським кінологам Національної гвардії України німецькі партнери, дуже значні. А кожен власник собаки чудово знає, що в середньому у фінансовому плані утримання одного вихованця обходиться на місяць від 3 до 5 тис. грн – хороший корм, вітаміни, кошти на догляд дешевими не бувають. Тому цілком природно, що фрау Амелі об’єднала та згуртувала навколо себе велику кількість однодумців. Наприклад, співробітники компанії VetZ вирішили пожертвувати місячний прибуток від реалізації програмного додатка petsXL, призначеного для власників домашніх тварин.

Тварини є частиною наших сімей — ми, люди, несемо відповідальність за турботу про них і за те, щоб дати їм прекрасне життя, сповнене радості. Нам складно бачити, як люди і тварини страждають через ситуацію в Україні. Нам було цікаво, як ми як компанія, тісно пов’язана з ветеринарами, можемо запропонувати свою допомогу, – розповів старший менеджер компанія VetZ Дорте Хахмейстер, – Тому ми звернулися до ветеринарів, які працюють з місцевими організаціями в Німеччині. Тому що вони краще знають, де потрібна допомога та як її можна використовувати найрозумніше. Через наші соціальні мережі ми запросили ветеринарів надати свої проєкти допомоги тваринам в Україні».

Так збиралися кошти на закупівлю та транспортування в Україну всього необхідного харківським гвардійським кінологам та їхнім вихованцям.

Ми всі бачимо приголомшливі фотографії з України та хочемо підтримати українців, чим можемо. Будь то людина або тварина, кожне життя цінне і заслуговує на захист. Вихованці харківських гвардійців та рятувальників переконливо демонструють це щодня у пошуках тих, хто вижив. Ось чому ми хочемо зробити свій внесок у забезпечення найкращого догляду за службовими собаками в Україні. Ми нескінченно вдячні, що є такі люди, як доктор Амелі Кремер та її команда, які своєю великою працею забезпечують оперативну готовність службових собак Харкова і таким чином роблять свій внесок у захист українців», – резюмував Дорте Хахмейстер.

До речі, харківські кінологи не забувають і про своїх колег-рятувальників. Частина переданої з Німеччини допомоги у вигляді сухих кормів та засобів догляду за собаками вже двічі передавалася кінологам Державної служби з надзвичайних ситуацій. Тому всі чотирилапі гвардійці та рятувальники передають велике спасибі своїм друзям з Німеччини за допомогу, турботу та увагу!

Відділення інформації та комунікації Східного ТУ

 

Перейти до вмісту