4 квітня – Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки та допомоги у розмінуванні. В цей день в одній зі шкіл обласного центру військовослужбовець 23 окремої бригади «Хортиця» НГУ провів урок з мінної безпеки.
Він розповів школярам, як поводитися з незнайомими предметами і як уникнути небезпеки. Також, діти ознайомилися з навчальними зразками мін та гранат. Гвардієць розповів про три основні правила, які завжди збережуть життя: не підходь, не чіпай та дзвони на 101.
![4](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/4-3.jpg)
![5](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/5-1.jpg)
![1](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/1-2.jpg)
![2](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/2-1.jpg)
![3](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/3-2.jpg)
“В Україні залишаються сотні тисяч гектарів, засіяних снарядами. Окупанти не нехтують й сюрпризами: маскують вибухівку в дитячих іграшках та мобільних телефонах. Тому, на жаль, зараз така реальність, що кожна дитина може натрапити на якийсь підозрілий предмет і їй потрібно знати свої дії, та що робити не можна”, — зауважив військовослужбовець Дмитро.