Офіцер Національної гвардії пройшов запеклі бої на Сході, отримав серйозне поранення, але продовжує служити у війську. Нагороджений медаллю “Захисник Вітчизни” капітан НГУ Іван Макортецький розповідає про рішення стати військовослужбовцем і свій бойовий шлях.
Після початку повномасштабного вторгнення капітан Макортецький у лавах бригади “Червона Калина” боронив Київщину, воював у спецпідрозділі. Далі були важкі бої у Сєвєродонецьку. Саме під час одного зі штурмів на Луганщині військовий отримав важке поранення.
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-07_09-42-30-1024x682.jpg)
“17 жовтня 2022 року – дата мого другого дня народження. В цей день ми вели запеклі бої в районі Білогорівки на Луганщині. Один із ворогів закинув мені в окоп гранату. Внаслідок цього я отримав важке поранення. Але мені пощастило, відірвало лише стопу. В Вінниці мені зробили протезування, далі було відновлення”, – розповідає військовий.
Дивіться повну історію у відеоматеріалі за посиланням нижче.
Група інформації і комунікації Західного ТУ