Артилеристи 13-ї бригади НГУ, днями відпрацювали навички у стрільбі з різноманітних артилерійських систем, управління вогнем та бойової роботи.
На навчаннях хартійці використовували 152-мм гаубиці «Мста-Б» та 152-мм гармата-гаубиця Д-20. Тільки пролунав перший постріл, бійці швидко починають готувати другий і продовжують з неймовірною точністю виконувати завдання.
«Ви не уявляєте наскільки ці звуки підіймають бойовий дух, коли ми розуміємо, що точнісінько влучили у ціль. В нас є буквально декілька хвилин на підготовку: демаскування, наведення та постріл. За ці лічені хвилини ми перетворюємося на єдиний механізм», – коментує боєць на псевдо Сват.
Артилерія – це математика, постійний звʼязок з “очима” – аеророзвідкою, злагоджена робота бійців: за кожним пострілом стоїть робота великої кількості людей, які наводять, коригують, обслуговують.
![1](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/1-12.jpg)
![2](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/2-14.jpg)
![4](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/4-12.jpg)
![7](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/7-6.jpg)
![8](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/8-6.jpg)