Бойовий медик 27 Печерської бригади провів тренінг з надання першої домедичної допомоги для школярів - НГУ

В одній зі столичних шкіл для учнів старших класів відбувся тренінг на тему «Перша допомога в умовах надзвичайного стану». Організатором заходу став нацгвардієць Олександр Корнійчук, відомий своїм псевдо Байкер, який активно популяризує знання про першу допомогу.

На тренінгу Олександр розповів про важливість знань та вміння надавати першу домедичну допомогу в надзвичайних ситуаціях, таких як: аварії на дорозі, нещасні випадки вдома чи у школі. Він звернув увагу слухачів на тому, що вчасна реакція та правильна допомога можуть врятувати життя.

Під час тренінгу учні мали можливість практично вивчити, як скористатись перев’язувальними матеріалами та турнікетами для зупинки кровотечі. Вони ставили багато питань, на які «Байкер» охоче відповідав та давав корисні поради щодо дій у різних ситуаціях.

Олександр Корнійчук наголосив, що навички надання першої допомоги необхідні для кожного громадянина і вони можуть стати у пригоді у будь-якій життєвій ситуації.

«Ви повинні знати, як запобігти смерті, тому що поки медичний працівник приїде, від ваших знань може залежати життя іншої людини», – сказав він.

На тренінгу старшокласники отримали важливі знання та цінний досвід у наданні першої допомоги собі, своїм рідним та близьким, які можуть опинитися у надзвичайній ситуації.

Відділення інформації і комунікації Північного Київського ТУ

Перейти до вмісту