Ізмаїльські гвардійці приєдналися до здачі донорської крові - НГУ

Регулярна здача крові рятує життя багатьох людей. У період повномасштабної російської військової агресії потреба у донорській крові значно зросла. Українці щодня відвідують відділення трансфузіології з метою поповнення запасів банку крові.

Гвардійці, які проходять службу на Півдні Одещини, також вирішили приєднатися до цієї благодійної справи. Носії груп крові з негативним резус-фактором прибули у відділення трансфузіології та пройшли необхідні процедури для здачі донорської крові. Згідно зі статистикою у світі всього 8 % людей мають кров з негативним резус-фактором. Тому відділення трансфузіології завжди мають потребу саме у такій крові.

«Я здаю кров не вперше. Почав ще під час свого  навчання. З того періоду став приходити самостійно, не чекаючи виклику. Сьогодні ми з хлопцями зустріли багато тих, хто підтримує свою країну, її мешканців та готовий надавати необхідну допомогу у донорстві крові. Коли бачиш таких відповідальних громадян, розумієш, що ворогу ніколи не здолати Україну», – розповів один із гвардійців-донорів крові Дмитро.

Перейти до вмісту