Миколаївські гвардійці вкотре стали донорами - НГУ

Під час війни, регулярне донорство крові – ще одна своєрідна лінія оборони України, тому миколаївські бійці Національної гвардії України, які стоять на захисті рідного краю, здали кров для потреб усіх захисників України та місцевих мешканців не тільки Миколаївщини, а й Херсонщини, котрі на даний час проходять лікування в закладах охорони здоров’я і потребують кров та її компоненти. 

Перед донацією працівники медичного закладу провели обов’язковий медичний огляд майбутніх донорів, аби переконатися в тому, що охочі стати донорами не мають жодних проблем зі здоров’ям.

«Ми всі, не вагаючись, відгукнулися на оголошення щодо здачі крові для тих, кому вона зараз вкрай потрібна. Я став донором вперше, але не маю сумніву – через деякий час я знову долучуся до задачі крові, тому що розумію – на наразі це, хоча і малий, але вкрай необхідний внесок у нашу спільну перемогу», – зазначив нацгвардієць Олександр. 

До речі, миколаївські гвардійці не вперше стають донорами. В такій справі байдужих не буває, тому що кров – це життя! І це мала, але така важлива частка того, чим можна допомогти всім, тим, хто цього потребує. 

Разом до перемоги!

Перейти до вмісту