Історія піхотинця бригади “Червона Калина” на псевдо Сем: про бойовий шлях, складність наступальних боїв і роль піхоти (ВІДЕО) - НГУ

Командир взводу бригади “Червона Калина” на псевдо Сем розпочав свій бойовий шлях задовго до повномасштабного вторгнення. Виконував задачі у зоні АТО/ООС у складі морської піхоти. У 2022 році потрапив до Нацгвардії, до бригади “Червона Калина”. Перший бойовий досвід був поблизу населеного пункту Спірне Донецької області.

За посадою був снайпером, але одразу почав виконувати роль піхотинця. Підкреслює важливу роль піхоти, яка “виграє війну”.

“Артилерія, кажуть, боги війни. Танки – це залізний кулак. Але піхота це все бачить. Вона постійно в центрі подій. Піхота, на мою думку, це найважчий напрямок. Бо піхота бачить все на свої очі. Перша хто приймає бій”, – каже військовий.

Минулого року влітку підрозділ Сема відправився на Південний напрямок і брав участь у контрнаступі. Розповідає, наскільки важкими та виснажливими були завдання під час штурмів ворожих позицій. Окупантів оцінює як добре підготовлених. У той же час гвардієць підкреслює, що за час бойових дій не втратив жодного бійця.

Піхотинець Сем зазначає, що має наразі високу мотивацію до подальших дій. На його думку, ворога необхідно зупинити та вигнати з української землі. Підкреслює також на необхідності розвивати технології – це дасть змогу піхоті діяти більш ефективно. Як талісман у гвардійця – машинка, яку йому дав його син.

“Я знаю, що маю її повернути. Бо інакше ніяк. Моя дитина це моя мотивація, моя дружина це моя мотивація, мої батьки. Я бачив цю біду. Я не хочу, щоб у мене була ця біда вдома. Її треба зупинити там. Щоб її не було тут”, – каже військовий.

Перейти до вмісту