Ці емоції ніколи не забути, – Святий про бої за Авдіївку, аеророзвідку та про те, як гвардійський дрон полював на дрон окупантів (ВІДЕО) - НГУ

Офіцер групи розвідки нетішинського підрозділу Національної гвардії України на псевдо Святий вирішив стати військовослужбовцем на початку війни – у 2014 році. З того часу почалася його служба у спеціальному підрозділі Нацгвардії.

Після початку повномасштабного вторгнення Святий готувався виїжджати в зону виконання бойових задач. Щоб бути там максимально ефективним, він розпочав навчання і став оператором безпілотного літального апарату. Здобуті навички Святий зміг застосувати знищуючи ворогів, зокрема в Авдіївці. Гвардієць наводив артилерію та скидав боєприпаси на ворогів.

В одній зі своїх історій він згадує, як виявив ворожий склад боєприпасів та влучним скидом знищив його. 

«Ці емоції ніколи не забути», – розповідає гвардієць.

Гвардієць розповідає, що ефективна взаємодія і співпраця між підрозділами на фронті – це запорука якісного виконання бойових завдань. Святий відповідав за аеророзвідку й інформацію про ворожі цілі він передавав артилерії й операторам FPV-дронів, котрі негайно знищували ворога.

«Коли йшли штурми ворога на наші позиції, ми коригували арту. Арта знищувала живу силу противника, були попадання по БМП, по їхніх «мотолигах», були штурми з танками. Мені треба було знайти кого саме треба знищити, а далі працювали «FPVшники» й знищували атакуючі підрозділи ворога», – пояснює Святий.

Більше про те, як гвардієць Святий знищував окупантів у боях за Авдіївку дивіться у сюжеті:

Група інформації і комунікації Західного ТУ

Перейти до вмісту