Взяли 7 окупантів в полон, – нацгвардієць на псевдо Конон про участь в бойових діях (ВІДЕО) - НГУ

Гвардієць на псевдо Конон розповів про участь у штурмових діях на Донеччині. Військовослужбовець батальйону спеціального призначення «Донбас» 18 Слов’янської бригади нагороджений Орденом за мужність III ступеня.

Конон мріяв стати військовим з дитинства, пішов служити, щойно набув повноліття та отримав таку можливість. У 2023 році перевівся до 18 Слов’янської бригади.

«З дитинства я хотів стати військовим. На початку повномасштабної війни пішов добровольцем. Вже у 2023 році, перевівся до Слов’янської бригади. В мене була мета – воювати! Я хотів битися, хотів мститися за наших побратимів, полеглих, за цивільних», – розповідає боєць.

Зараз йому 24 роки, про своїх побратимів розповідає з відданістю, а про бої — з емоціями:

«Штурми — це кайф!» – запевняє Конон.

Конон брав участь у бойових діях під Кремінною, Куп’янськом і Торським.  Найбільше, йому запам’ятався штурм населеного пункту Торське.

«Під час штурму в Торському, групою взяли 7 окупантів в полон. Ми з ними поспілкувалися — це були зеки. Тобто вони пішли заради того, щоб скоріше вийти на волю, ну й отримати гроші», – додає військовий.

На питання, чи є страх під час штурмових операцій, хлопець каже, що це, нерідко, залежить від настрою всієї групи.

«У нас в групі немає такого, що хтось відмовляється чи боїться. У нас є слова «треба» і  «ми це зробимо!». Побратими завжди підтримують тебе, наставляють, підкажуть», – коментує Конон.

Коли бійці виходять на завдання, вони беруть з собою найнеобхідніше. Проте перевагу віддають саме додатковому боєкомплекту.

Конон розповідає, що в його підрозділі щодня різноманітні відпрацювання та щоранку фізична підготовка –  кожен день вони тренуються.

«Ми відпрацьовуємо тактичну медицину, штурми та оборону. Ми ніколи не сидимо на місці. Ті, хто сидить на місці й не хоче нічого робити, вони просто покидають наш підрозділ», – ділиться військовий.

Конон отримав Орден за мужність III ступеня, з рук Президента, але не вважає, що це особисто його нагорода.

«Працює вся група. Тобто це спільна заслуга, не особисто моя», – додав він.

Плани Конона на майбутнє це підвищувати свій рівень знань, розвивати свої здібності, воювати далі. Поки йде війна, треба працювати за перемогу.

Відділення інформації і комунікації Східного Харківського ТУ

Перейти до вмісту