Окрім навчання та проведення бойової підготовки для мобілізованих військовослужбовців Національної гвардії України, інструктори НГУ проводять навчання для школярів місцевих шкіл.
![1 (18)](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/1-18-1.jpg)
![1 (24)](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/1-24.jpg)
![1 (36)](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/1-36.jpg)
![1 (52)](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/1-52.jpg)
![1 (72)](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/1-72.jpg)
![1 (12)](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/1-12-1.jpg)
Попередній
Наступна
Зокрема, провели майстер клас з медицини, тактики ведення бою та навчили старшокласників як поводитися зі зброєю.
Зауважимо, що через війну в навчальному закладі багато учнів з Волновахи, Маріуполя та інших міст, що були зруйнованими російськими загарбниками. Діти на особистому досвіді знають, що війна жорстока та що знання з поводження зі зброєю та надання першої допомоги, нажаль, сьогодні є необхідними та рятують життя…
Як це було дивіться у відео: