Ігор Клименко: Від кожного військового залежить успішність операції на тому чи іншому напрямку - НГУ

Про це Міністр внутрішніх справ заявив під час інтерв’ю виданню «Інтерфакс-Україна», відповідаючи на питання щодо підготовки бійців штурмових бригад «Гвардії наступу».

 

 

Керівник відомства Ігор Клименко розповів, що вісім бригад вже сформовані. Нещодавно «Гвардія наступу» поповнилася ще однією бригадою – «Хартією»:

«Ми доозброюємо бригади, які вже сформовані, вони пройдуть відповідне навчання – це 2-3 тижні, і паралельно приступаємо до формування додаткових підрозділів. Завдання кожної з цих бригад – проведення відповідних наступальних штурмових дій разом з Силами оборони під час військових операцій».

 

Міністр внутрішніх справ наголосив, що роль людей, які пішли у штурмові бригади, буде значущою у майбутньому контрнаступі.

 

«Ми так і вчимо. Бо від кожної бригади, від кожного підрозділу, від кожного військовослужбовця і поліцейського буде залежати успішність операції на тому чи іншому напрямку», – заявив Ігор Клименко.

 

Керівник МВС розповів, що деякі підрозділи «Гвардії наступу» формувалися з нуля, а деякі – вже на базі чинних, зі сформованою структурою, в першу чергу, логістичною:

«В таких випадках «кістяк» бригад для успішності був сформований саме із військовослужбовців та поліцейських, які мають досвід бойових дій. Ці люди як раз і вчать добровольців – молодих людей, які перший раз прийшли до лав бригад. Також досвідчені бійці виступають командирами на ланках діяльності та в майбутньому веденні бойових дій».

 

Ігор Клименко наголосив, що навчити командира важко – це завжди тривалий час, а він у нас обмежений, тому у відомстві робили ставку саме на працівників з досвідом бойових дій і досвідом керування підрозділами.

 

Департамент комунікації МВС України

 

Перейти до вмісту